Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby biec swoją praktykę kiedy popłatny biznes, musisz znać zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od momentu bólu do zysków w wielce krótszym czasie i z mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz gdy biznesmen, a nie gdy chirurg, prowadzisz swoją praktykę gdy biznes http://www.maliglowka.pl. To w tym momencie nie jest tylko praca, którą stworzyłeś dla siebie. Oznacza to, że nie bierzesz nuże na swoje pomagier całej odpowiedzialności wewnątrz robienie przychodów. Możesz nadać wolne a później dysponować błogostan ducha wiedząc, że Twoja rutyna działa bez Ciebie. I, w końcu masz forma czasu spośród rodziną.

Są owo 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, tak aby skoncentrować się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym z najważniejszych umiejętności, by owładnąć jest przerobić osobisty załoga w agregat marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od silnej wizji przywództwa…

Jednak większość chirurgów jest tylko menedżerami, tudzież istnieje istotna różność pomiędzy „przywództwem” a „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, jak dochrapać się pewne rzeczy, w trakcie gdy rząd kładzie nacisk na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli nic bardziej błędnego „zarządzasz” swoim zespołem, owo masz ale wręcz „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl jeżeli zapewniasz rząd oraz wizję, wtenczas Twój całokształt staje się kongruentny z TWOIM celem.

Będą uwielbiać wykonywać pracę dla Ciebie natomiast zyskiwać dla Ciebie pieniądze, bowiem wiedzą, gdzie zmierzasz oraz chcą egzystować tego częścią, skoro owo wpłynie dodatkowo na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, ażeby przeistoczyć swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast biec wewnątrz błyszczącymi obiektami, które okazują się być rozpraszaczami i pożeraczami czasu, tworzą strategiczny biznes mapa oraz prawidłowo przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów i dochody.

Następnie, używają cierpliwości, żeby chwytać się planu. Zamiast przeskakiwać z jednej okazji na drugą, pozwalają, iżby ich odwzorowanie pracował w celu nich zaś przynosił nieugięty ruczaj pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast konkurować spośród pogromcami cen, odnosząca sukcesy rutyna ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są w wyższym stopniu niż szczęśliwi, że mogą zrewanżować się wyższą cenę w ciągu umiejętności, wiedzę, kontakty oraz doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, dlatego że uważają, że jesteś NAJLEPSZYM wyborem tudzież opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom zaś rodzinie.

Sekretem jest metamorfoza skupienia się na tym, tak jak ta jedna podejście jest wideta gwoli Ciebie vs. jaka jest walor LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, jednakże niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, gdy pacjent wraca drugi raz a apiać zaś odnosi się aż do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl oraz rodziny.

Jest owo długoterminowy przyspieszenie staż na skroś relacje, oraz nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą do „jednego a drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie przez chwilę, że jesteś właścicielem idealnej praktyki chirurgii plastycznej.

Jak żeby białogłowa wyglądała?

Jeśli jesteś gdy większość chirurgów, Twój bardzo dobry wzorzec biznesowy byłby:

Prawie w pełni zarządzany przez Twój zespół
Zorganizowany oraz usystematyzowany
Wspaniałe położenie pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów zaś przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co w żadnym wypadku dwakroć większe zyski niż przeciętna w branży
Rosnący wielkość natomiast konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę a elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, jaki nagminnie towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, aż do której spośród przyjemnością chodzisz każdego dnia natomiast / albo która jest atrakcyjna gwoli innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki gdy większa część chirurgów, twoja obecna faktyczność całkiem nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają ździebko życia abstrahując od swoją praktyką, bo czują się wyjąwszy kontrolą zaś martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, że chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów lub pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą gdy robić, bowiem nie wiedzą, podczas gdy rozwiązać swoje problemy. Nie wiedzą, jak sprawić, by ich biegłość pracowała w celu nich, w przeciwieństwie aż do nich pracujących w celu ich praktyki.

Ale oto dobra informacja … jest dozwolone otoczyć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej tudzież zainstalować sformalizowane systemy do wewnątrz swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie dać zobaczyć każdemu, jaki przyniesie na w swojej praktyce detalicznie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie uwierzyć im, ażeby dokonać swoją pracę prawidłowo.

Będziesz pusty odkąd stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu natomiast ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój czas na postęp praktyki.