Niedobór pracowników przypuszczalnie istnieć doskonałą wiadomością w celu gospodarki

Niedobór pracowników prawdopodobnie być doskonałą wiadomością gwoli gospodarki! Może, wręcz przeciwnie może, firmy obudzą się oraz dostrzegą ważki udział pracowników w ich sukces. Niektórzy dyrektorzy generalni biorą niebotyczne sumy a niszczą wartość firmy, w przeciwieństwie do wielu pracowników pierwszej linii, którzy tę wartość tworzą. Podczas pandemii dyrektorzy generalni zgarnęli ogromne sumy, zwalniając pracowników. Niektóre firmy szukały ochrony http://www.legutko.eu przedtem bankructwem, jednak owo nie powstrzymało ich chciwych prezesów przed zgarnięciem sowitych premii.

Mamy niedostatek pracowników, oraz firmy starają się przyjąć do pracy każdego, który jest chętny. Niektóre firmy, kiedy McDonalds zapłacili premie podpisywania. Kanadyjska biznes Loblaw a jej konkurenci wypłacali premie pracownikom pierwszej linii, kiedy rozpoczęła się pandemia. Zaprzestali tego po trzech miesiącach w porozumieniu ze swoimi konkurentami. Kiedy szczebel skonfrontował ich spośród tą zmową, twierdzili, iż stało się owo niezależnie. No proszę! To tak, jakbyś złapał swoją trzylatkę z ręką http://www.boczar.eu w słoiku spośród ciasteczkami, i dama powiedziała, mamo, „Ciasteczkowy Potwór owo zrobił!”.

Niedobór pracowników nieuchronny w pobliżu tandetnym traktowaniu

Zachowanie firmy Loblaw niepokoi mnie. Podczas okresu premiowego zyski ni stąd ni zowąd wzrosły. Per se, to nie jest problem. Sprzyjam firmom przynoszącym zyski. Aby http://www.krzysztofiak.eu istnieć pewnym, jestem sprzeciwiający się opodatkowaniu zysków przy użyciu rząd. Ale wypłacanie pracownikom premii w czasie pandemii nie powinno być w zależności od zysków. To było w tenże sam raz. W międzyczasie moja kobieta natomiast ja robiliśmy kupowanie w sklepie Loblaw, natomiast pracownicy kontynuowali swoją doskonałą obsługę, niedaleko że Loblaw był lekceważony.

Liderzy muszą scedować sobie sprawę, że załoga pierwszej linii są fundamentem firmy natomiast tyczyć się ich dobrze, oraz nie podczas gdy trybiki wyrabiające premie dla prezesów! Kiedy pracodawcy traktują pracowników jak maszyny, ci się zniechęcają. Gallup twierdzi, że na przestrzeni kilku dekad, oni natomiast inni badacze znaleźli przemożny sztama między zaangażowaniem pracowników w miejscu pracy natomiast ogólnymi wynikami firmy. Jednak pracodawcy nie chcą się spośród tym pogodzić. Ale jest dobra wiadomość: procedura pokazują, że niektóre firmy przełamują projekt zaś traktują pracowników spośród szacunkiem: Cisco, Apple, Accenture, IBM, FedEx – to lecz wciąż niektóre spośród nich.

Zarobki w http://www.stopka.eu następnym kwartale napędzają biznes

Firmy postrzegają nadchodzący trymestr w charakterze nagrodę, dlatego wykorzystują pracowników natomiast fałszują wyniki wewnątrz kolejny kwartał. Powtarzam: jestem nieprzyjazny opodatkowaniu biznesu za sprawą rząd. Jednak popieram norma prawna Bidena Build Back Better dotyczący opodatkowania wykupu akcji, kto został przyjęty przy użyciu Izbę zaś jest rozpatrywany za pośrednictwem Senat, nawet o ile przypuszczalnie mieć wprost przeciwnie delikatny autorytet na wykup akcji. Firmy nie powinny sypać miliardów na wykup akcji, w tym samym czasie wyzyskując pracowników.

Firmy powinny przedstawiać na zebraniach akcjonariuszy opcje wykorzystania funduszy z wykupu http://www.koczur.eu akcji. Wybór może mieścić efekty wypłacania premii pracownikom pierwszej linii spośród funduszy wykupu. Akcjonariusze powinni i usłyszeć o potencjalnych inwestycjach strategicznych. Inną opcją jest ustanie wykupu przy użyciu pięć lat po zwolnieniach. Kierownictwo oraz nie powinno odbierać premii w ciągu pięciu lat od momentu zwolnień. Musimy pozbyć się wyzysku pracowników, kto zwiększa premie prezesów.

Zniknął wolny rynek interesariuszy Okrągłego Stołu Biznesu

Okrągły Stół Biznesu (BRT) proszek odkrycie w 2019 roku i zdecydował, że maksymalizacja wartości gwoli akcjonariuszy nie jest jedynym celem korporacji. Ta metryka z lat 80. jest błędna, powiedział. Napisałem wtedy, że BRT „… wymyślił piękne frazesy o dbaniu o interesariuszy i szybko je porzucił tudzież wrócił do swoich chciwych praktyk…. ” W czasie pandemii potem odchodzili od czasu tych frazesów.