Gorące, zimne zaś ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, kiedy potencjalni pacjenci dzwonią, iżby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię tudzież mówią „tak”.

Ale co się dzieje z większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują no łatwo?

Czy zrezygnować? Czy dotrzeć na raz, tudzież http://www.idzkowski.pl od tego czasu zrezygnować?

Wiesz, że tracisz krocie pieniędzy, gdyż nie masz udanego planu w miejscu aż do naśladowania, przeto twój załoga dosyć krocie rezygnuje z tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój kadra może znajdować się zrobić, żeby przeistoczyć te cenne wskazówki do płatnych procedur, wolno odnaleźć utracone przychody.

Jeśli twoja osoba podobnie byłeś sfrustrowany wkładaniem tak wiele wysiłku w konsultacje lecz wciąż po to, ażeby NIE dostać się http://www.pezda.pl na tak, jest ulepszony sposób.

To wymaga różnych skryptów zaś wiedza w celu różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, tudzież nawet tych, które uważasz wewnątrz DEAD prowadzi.

Aby przynieść ulgę Ci podmienić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ kiedy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest coraz gorący, chcesz przynieść ulgę temu zastanawiającemu się pacjentowi przesiać Ciebie ponad konkurencję, w związku z tym działaj szybko.

Idź ponad wszystko, aby poczuli się komfortowo zaś ruszyli do przodu.

Na przykład, jeśliby chcą mama makeover, mimo to wspomniał aż do Ciebie, że nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl aż do opieki nad swoimi dziećmi, na przestrzeni podczas gdy oni odzyskać, odszukać renomowanych usług niani w celu nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten pacjent jest jeszcze ciepły. Chcą tego, co oferujesz, aliści zwlekają z powodu strachu, w takim razie uspokoić ich.

Skorzystaj spośród podobnej pacjentki, z którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu oraz o tym, gdy nadzwyczaj się cieszy, jako że uwielbia swój http://www.barej.pl dziewiczy wygląd i żałuje, iż nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są to tropy siedzące w stosie albo w komputerze, które zostały zignorowane oraz są teraz uważane w ciągu straconą sprawę.

Świetnym sposobem, ażeby je powodować jest dojść aż do nich spośród serdecznym, osobistej wiedza pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, a następny przyzwać ich spośród powrotem do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie czy też tej procedurze http://www.seczkowski.pl, tak aby po raz drugi rozbudzić ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na Chronos „ofertę nie do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna strategia była czata 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, można nadal miotać więcej pieniędzy na reklamę gwoli nowych przewodów, lub można trenować pracowników, żeby przenieść do licha i trochę więcej z tych przewodów aż do zarezerwowanych procedur pieniężnych.